Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Hedeflerinize ulaşın

DHL’ de size dünyanın her yerinde mükemmel kariyer fırsatları sunan ve yanınızda olan güçlü bir ortağınız var.

Kişisel bilgi ve gelişiminizi arttırmak için iş alanı dışındaki hayatın da en az iş hayatı kadar teşvik edici olduğunu asla unutmadan sizi destekliyoruz.
Global düzeyde sunmuş olduğumuz birbirinden farklı kariyer fırsatları ve programları yoluyla güçlü yanlarınızı belirlemenize ve potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz:
Profesyonel gelişiminizin bir parçası olarak, sizi yeteneklerinizi geliştirmede ve uzmanlığınızı arttırmada desteklemeye kararlıyız.

Online eğitim portalımız mylearningworld.net aracılığıyla, sizlere ileri eğitim ve gelişim için geniş bir fırsat yelpazesi sunuyoruz. Buna, yabancı dil öğrenimi, çeşitli uzmanlık eğitimleri, operasyonel bilgi ve yetenek kazandırma eğitimleri, liderlik eğitimi, kişisel gelişim ve yönetim teknikleri eğitimi dahildir.
Ayrıca, bize çalışanlarımızın potansiyellerini en erken sürede keşfetme olanağı sunan performans yönetim sistemimiz uyguluyoruz. Böylelikle sizi geleceğe hazırlıyoruz.

Bizimle başarıya ulaşın!

DHL global düzeyde hem yöneticiler hem de profesyoneller için birbirinden farklı alanlarda ilgi çekici ve meydan okuyucu kariyer olanakları sunmaktadır.

Kariyer Olanakları sayfa’mızı ziyaret ederek ya da programlarımızdan birine katılarak sizin için doğru fırsatı bulabilirsiniz.