Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Transit Süreler

Teslim Süresi Hesaplama Sistemine Hoşgeldiniz.

Bu sistem, coğrafi olarak mümkün olan yerler için şu hizmetlerin Transit Sürelerini bulmanıza yardımcı olacaktır: DHL EUROCONNECT, DHL EURAPID ve DHL DOOR-TO-MORE.

Teslim Süresi Hesaplayıcı, uluslararası DHL Freight ürünleri (DHL EUROCONNECT, DHL EURAPID ve DHL DOOR-TO-MORE) için, coğrafi olarak mümkün olan noktalara yönelik kapıdan kapıya teslim süresi bilgisi sağlar. Hesaplayıcı tarafından verilen standart teslim süreleri, DHL'in normal operasyonel imkanlarına dayalı olarak hesaplanmaktadır. Banka tatil günleri ile mevsimsel sınırlamalar hesaplamalar dışında tutulmaktadır. Taşımacılık faaliyetleri üzerindeki beklenmeyen etkiler göz önüne alınmamaktadır. DHL, gösterilen standart teslim süreleri hakkında herhangi bir garanti vermemektedir. Teslim süresi bilgisinin doğruluğu konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Teslim Süresi Hesaplayıcı tarafından sağlanan bilgiler, DHL'in söz konusu hizmeti sağlamaya yönelik bir teklifi niteliğinde değildir. Yürürlükteki hizmet şartları için DHL Freight temsilcinizle iletişime geçiniz.
Transit süreleri ile ilgili sorularınız veya Uzmanlarımız ile irtibata geçmek için linke tıklayın ve
Bize ulaşın
Teslim süresi, iş günü baz alınarak hesaplanmıştır.
*) Hollanda'ya yapılan DHL EUROCONNECT ihracat sevkiyatları için, gönderinin 4 paletten az olması durumunda, belirtilen teslim süresine lütfen bir gün daha ekleyin.