Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Sektöre genel bakış

DHL’in Sektöre yaklaşımı

Her branşın tedarik zinciri ile ilgili olarak kendine özgü özellikleri ve ihtiyacı vardır. Bu nedenle sektörlerin kendine özgü özel ihtiyaçlarının değer vaadini optimize etmek için sektör yönetimimiz çerçevesinde müşterilerle de birlikte çalışmak istiyoruz. Başarımız her sektör için bizimle çalışmanızı kolaylaştıracak basit ve özel çözümler sunduğu gerçeğine dayanır. Yenilikçiliğimiz ve sektöre özel en modern çözümlerimizle, sizin için bir rekabet avantajı yaratmak istiyoruz.

Temel Sektörlerimiz

2015 stratejisi çerçevesinde branşlarınıza odaklanmamızı daha da fazla güçlendirdik. Bu özellikle Yaşam Bilimleri ve Sağlık, Teknoloji, Enerji, Otomotiv ve Mühendislik ve Üretim Sektörleri için geçerlidir.

Teknoloji

Teknoloji, sürekli yenilik ve kısa ürün döngüsü ile karakterize edilen hızlı tempolu bir endüstridir. Rekabetçi piyasalar normlardır ve sürekli düşük fiyat beklentileri olan etkin bir maliyet yönetimi gerektirir.
Teknoloji hakkında daha fazla bilgi edininNew Window


Yaşam Bilimleri ve Sağlık “Life Sciences & Healthcare”

Yaşam Bilimleri ve Sağlık (LSHC) sektörü daha fazla verimlilik artışı hedefliyor, küresel uyumluluk gereksinimlerini yerine getiriyor ve M&A’nın entegrasyonunu seve seve yönetiyor.
LSHC hakkında daha fazla bilgi edininNew Window


Mühendislik ve Üretim

Büyük sanayi üreticilerinin üretim süreçlerinin karmaşık tedarik zinciri yapıları gelişmiş çözümler ve teknoloji gerektirir.
Mühendislik ve üretim hakkında daha
fazla bilgi edininOtomotiv

Otomotiv branşı insanların daha fazla bağımsızlık ve hareketlilik aradığı yeni bir döneme başlıyor. Hareketlilik talebi gelişmekte olan ülkelerde her yıl daha da büyüyor.
Otomotiv hakkında daha fazla bilgi edininNew Window