Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Fark yaratma şansınız

Sıradan bir iş yerine zorluklarla ve fırsatlarla dolu bir iş mi arıyorsunuz? DHL’e hoş geldiniz! Size fark yaratma fırsatı sunuyoruz.

DHL tüm yeni mezun ve kariyer hayatına yeni adım atanlara; heyecan verici projelere katılma, üstünlük gerektiren zorluklarla baş etme ve sorumluluk alma fırsatları sunar – diğer bir deyişle meslek yaşantınızı başlatmanın doğru yolunu.

Yeni mezunlar için sunduğumuz programlar, bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlar ve sizi gelecekteki mesleki yaşantınıza en uygun biçimde hazırlar.
Global çapta, DHL yeni mezunlara birbirinden farklı programlar sunar:

Profesyonel gelişiminizin bir parçası olarak, sizlere iş çevrenizdeki başarınızı garantilemek için gerekli olan yetenek ve bilgiye sahip olmanızı sağlayacak geniş çapta kurs ve eğitim olanakları sunuyoruz.
Online eğitim portalımız mylearningworld.net’te yer alan birbirinden farklı uzmanlık, işletme bilgisi ve yetenekleri, liderlik, kişisel gelişim ve yönetim tekniklerine dair eğitim fırsatları sizlere kişisel gelişiminiz için sunmuş olduğumuz söz konusu olanaklardan bazılarıdır.
Ayrıca bize çalışanlarımızın potansiyellerini en erken sürede keşfetme olanağı sunan performans yönetim sistemimiz uygulamaktayız.. Böylelikle, sizi geleceğe hazırlarken gelişiminizi de destekliyoruz.

Bizimle gelişin!

İster doğrudan kariyerine başlamak isteyen bir yeni mezun, ister halihazırda deneyim sahibi bir profesyonel olun – Kariyer Olanakları sayfa’mızı ziyaret ederek ya da programlarımızdan birine katılarak sizin için doğru fırsatı bulabilirsiniz.