Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Bize katılıp birinci sınıf bir ekipte yer alın

Hizmetlerimizi en iyi hale getirmemiz için bize yardımcı olun ve biz sizin profesyonel gelişiminizde ilerlemenize yardımcı olalım.

DHL, müşterilerine geniş yelpazede sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve çalışanlarına sunduğu bir dizi heyecan verici kariyer fırsatı ile yüksek müşteri memnuniyeti ve etkin çalışan motivasyonu sağlar.

DHL’in bir parçası olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet ve çözüm sunmamızda önemli bir rol oynuyorsunuz. İşimizin farklı alanlarında sizlere çok sayıda zorlu fırsat sunuyoruz.

Günlük operasyonel ve destek hizmetlerimizde, limanlarda ya da havalimanlarında, depolar ya da hizmet merkezlerinde, ofislerimizde ya da yollarda birbirinden farklı ve heyecan verici pozisyonlarda çalışabilirsiniz.
Profesyonel gelişiminizin bir parçası olarak, sizi yeteneklerinizi geliştirme ve uzmanlığınızı arttırmada desteklemeye kararlıyız.

Internet eğitim portalımız mylearningworld.net’te olduğu gibi, birbirinden farklı eğitim olanaklarımız vasıtasıyla, sizlere ileri eğitim, öğretim ve gelişim olanakları sunuyoruz.

Size sunduğumuz eğitim olanaklarından biri de, mevcut bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmenizi, işinizin gerekliliklerini daha iyi karşılamanız için gereken yetkinliği kazanmanızı sağlayacak olan Oryantasyon diğer bir deyişle İş başında Eğitim fırsatımızdır.
Sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden farklı eğitim ve gelişim fırsatlarından bazıları şunlardır:
  • Operasyonel bilgi ve yetenek eğitimi
  • Sağlık ve güvenlik eğitimi
  • Liderlik eğitimi ve kursları
  • Dil kursları
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri
  • Temel yönetim teknikleri

Bizimle gelişin!

DHL’in bir parçası olmak ister misiniz? Öyleyse ekibimize katılın! Operasyonel ve destek yöneticileri ve uzmanlar için dünya çapında bir çok işlevsel alanda fırsat sağlıyoruz.

Kariyer Olanakları sayfa’mızı ziyaret ederek ya da programlarımızdan birine katılarak sizin için doğru fırsatı bulabilirsiniz.