Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Bize Ulaşın: DHL Supply Chain

DHL, dünyada tüm müşterilerine üstün kalitede lojistik hizmetleri sunmaktadır. Tecrübemiz ve dünyaya yayılmış geniş hizmet ağımız sayesinde müşterilerimize onların ihtiyaçlarına özel ve rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. DHL, büyük bir şirketin depolama, yurtiçi dağıtım, katma değerli hizmetler, üretim lojistiği, uluslararası hava, deniz ve karayolu taşımacılığı gibi tedarik zinciri boyunca ihtiyaç duyulabileceği tüm hizmetlerden, küçük bir şirketin ihtiyacı olabilecek komple veya parsiyel taşımacılık hizmetine kadar sunduğu hizmetler ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.En kısa zamanda bir DHL yetkilisi tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Eğer isterseniz bize telefonla da ulaşabilirsiniz:+90 (216) 250 03 45

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen telefon numaranızı ülke kodu ile birlikte belirtiniz.
Örneğin Türkiye icin +90 216 250 03 45

Talebinize daha hızlı cevap verebilmemiz için, talebinizin içeriği ile ilgili aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek daha fazla bilgi verebilir misiniz?: *

Talebinize daha hızlı cevap verebilmemiz için, talebinizin içeriği ile ilgili aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek daha fazla bilgi verebilir misiniz?:
Sorgunuzu doğru bölüme ulaştırabilmemiz ve size en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için lütfen "Yorumlar" bölümünde olabildiğince fazla bilgi paylaşınız.

Lütfen bu kutuyu işaretleyiniz.

Lütfen bu kutuyu işaretleyiniz.
Eğer DHL’in kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen Veri Koruma Bildirimi bölümümüzü okuyun.