Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Navlun Teklifi
External Link / New Window

HIZLI VE REKABETÇI HAVAYOLU

VE DENIZYOLU PARSIYEL NAVLUN TEKLIFINE ULAŞIN
Hemen bir teklif alın External Link / New Window

Lojistik

Kargo taşımacılığı, depolama ve dağıtım, tedarik zinciri çözümleri – size tüm bu hizmetleri sunuyoruz. Bu özelliğimizle dünyanın bir numaralı lojistik uzmanıyız.
 
Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri
Lojistik iş ortağınız olan DHL, etkin dağıtım ağı ve uzman kadrosu ile gönderilerinizin hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılık hizmetleriyle zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi için size özel çözümler sunar.
 
 
Gümrük, Güvenlik ve Sigorta
Benzersiz global gümrük hizmet ağımız, uluslararası ticaretin zorluklarını rakiplerimizden daha iyi anlamamızı sağlamaktadır.
 
 
Sektörlere Özel Çözümler
DHL’in belirli endüstri sektörlerine odaklanmış olması müşterilerine bir uzmanla çalışmanın avantajını getiriyor. Bu avantaj sadece lojistik konusunda değil pazar bilgisinde de kendini gösteriyor. Endüstri sektörlerine sunduğumuz çözümlerle müşterilerimize rekabet avantajı sunuyoruz.
 
 
Depolama ve Dağıtım
DHL bünyesinde çalışan uzmanlar sorunlarınızı anlayarak, iş ve lojistik ihtiyaçlarınızı tahmin ederek, işinize değer katacak sağlam çözümler sunar.
 
 
Tedarik Zinciri Çözümleri
Dünyanın en büyük lojistik uzmanı olarak, büyüklüğümüzden ve yerel bilgilerimizden yararlanarak, tedarik zincirinize değer katan kapsamlı hizmetler paketi sunmaktayız.
 
 
Müşteri Bilgileri
Müşteri bilgileri bölümüne hoşgeldiniz. Buradan kargonuzu takip etmek, uyarıları ve en son takip bilgilerini görmek için gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.