Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Elektronik Fatura ile Kağıt Tüketimine Son

Elektronik fatura hizmetimizle zamandan tasarruf edin, verimliliği artırın ve faturalarınızı e-posta ile alın.

Elektronik fatura nedir?

Elektronik fatura hizmeti, faturaların ulaştırılmasında postalama ve faks yöntemlerine alternatiftir. Bu hizmetimizle, doğru, hızlı ve etkin bir şekilde hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Finansal dokümanlarınızı online olarak görüntülemek ve yönetmek sadece DHL ile olan süreçlerinizde değil, finansal tedarik zincirinizdeki diğer firmalar ile olan ilişkilerinize de büyük faydalar sağlar.
Elektronik fatura hizmetinin kolay kullanım özellikleri sayesinde herhangi bir eğitim almanız gerekmez. Sistemi, yeni bir e-fatura görüntülemek, arşivdeki faturalar arasında arama yapmak ve kendi hesap sisteminize fatura verilerini aktarmak için kullanabilirsiniz.

Sorularınız veya daha fazla bilgi için DHL Express Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçin

DHL Express elektronik fatura hizmetinin kullanımı


Kullanıcı Adı/Şifre
Kayıt ve onay işlemleri için bir kullanıcı adı ve geçici şifre size iletilecektir. Programa ilk girişinizde ise bu bilgileri yenilemeniz istenecektir. Elektronik fatura sistemine kaydolduktan sonra basılı fatura gönderilmeyecektir.
Sisteme Giriş
Sisteme bilgisayarınızdaki Internet Explorer gibi bir tarayıcıyı kullanarak dilediğiniz zaman girebilirsiniz. Burada faturalarınızı görüntüleyebilir, arşivdeki faturalarınız arasında arama yapabilir ve fatura verilerinizi güvenli bir şekilde kendi finansal sisteminize aktarabilirsiniz.