Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Bütün ihtiyaçlarınız için Ekspres Takip Araçları

DHL’in ekspres takip araçları size en son gönderi bilgilerini, gerçek zamanlı olarak doğrudan bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya el cihazınıza gönderme hizmetini sunuyor. Bu hizmetlerden gönderi kaydının ne şekilde alındığına veya gönderinin nasıl hazırlandığına bakılmaksızın tüm DHL Müşterileri yararlanabilir.

DHL eTrack

DHL e-Track herhangi bir zamanda 50 adet ekspres gönderiye kadar takip yapabilir ve e-postası etkin durumdaki herhangi bir bilgisayar, cep telefonu veya portatif cihaz üzerinde çalışır.

Etkin takip sistemimiz sayesinde, bütün gönderilerin durumunu birkaç dakika içerisinde kendi dilinizde size bildireceğiz.

DHL ExpresSMS

DHL Express SMS, cep telefonu kullanıcılarına tek bir gönderinin dağıtım sürecini takip imkanı vermektedir. Basitçe konşimento numarasını kısa mesajla gönderin ve saniyeler içinde size gönderinin durumu hakkında geri bildirim yapalım. Kısa mesajı iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize onların da bilgi edinmesi için yollayabilirsiniz.

DHL ExpressWAP

DHL ExpressWAP size WAP hizmeti etkin bir cihaz ile nerede olursanız olun, herhangi bir zamanda dünyanın her yerinde DHL’nin hizmet bilgilerine erişmenize veya gönderinizi takip etmenize olanak tanır.

DHL Express iPhone, iPad ve iPod Touch Mobil Takip Uygulaması

DHL Express’den iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarına özel olarak dizayn edilen takip uygulaması M-takip ile gönderilerinizi heryerde ve kolayca takip edebilirsiniz.
 
Gönderi Takibi
Gönderi Takibi Daha fazla Takip Seçeneği