Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Vizyon, Misyon ve Stratejimiz

  • Vizyonumuz Dünya için Lojistik Şirketi olmak.
  • Misyonumuz – Excellence. Simply Delivered. – bize yol gösteren ışıltımız.
  • 2020 Stratejimiz: Fokus.Birleştirmek.Büyümek. gelecek için rotamız.

İnsanları bir araya getirerek yaşamlarını iyileştirmek istiyoruz. Ve biz bunu kesinlikle müşteri odaklı ve hergün mükemmel olarak teslim ederek yapıyoruz.

Dünya için Lojistik Şirketi olmak 220’den fazla ülke ve bölgenin ötesinde küresel olarak bulunmamız iyi gidiyor. Ayrıca lojistik çözümlerin dikkate değer bir yelpazesini sunmamız bizim eşsiz yeteneğimize dayanıyor.

Biz, insanların tekrar tercih edeceği nakliye ihtiyaçlarını, kariyer ve yatırım fırsatlarını içeren ve sorumlu iş uygulamaları için küresel ölçüt olan lojistik şirketi olmak istiyoruz.

2020 Stratejisi: Fokus.Birleştirmek.Büyümek.

Gelecek için vizyon, misyon ve hedeflerimizi ilk olarak 2015 stratejimizde düzenledik ve çok yakın geçmişte tekrar yönlendirilen ve vurgulanan "2020 Stratejimiz'de: Fokus.Birleştirmek.Büyümek."

Bu, basite almadan basit bir stratejidir. Fokus, Birleştirmek ve Büyümek üzerine kurulan üç temel sütun, önümüzdeki yıllar için iddialı ve buna rağmen gerçekleştirilebilir hedeflerle net bir plan düzenledik.

Biz dünyanın büyüyen pazarlarında iyi bir konuma sahip global bir lojistik şirketiz. Daha iyi bir dünya için katkıda bulunurken temel işimiz olarak lojistiğe odaklanmaya devam ediyoruz ki biz buna “yaşam sorumluluğu” diyoruz.

Organizasyon çapında bağlılık

Dünyadaki insanlarımız muazzam bilgi, uzmanlık ve yetenek servetine sahiptir. Bu zengin kaynaklardan faydalanmak için yeni yollar bulmak için gayretle çalışıyoruz ve bunu işletmelerin tüm küresel ailesi arasında paylaşıyoruz.

Yeni pazar segmentlerinde büyüme
İşimiz yeni büyüyen pazarlarda ve segmentlerde genişliyor, özellikle dünyanın genişlemekte olan pazarlarında hareketli e-ticaret pazarlarında. 2020 yılına doğru ilerlerken, lojistik hizmetlerimizi genişletmeyi ve bu fırsatlardan yararlanmayı hedefliyoruz.
false false

Hedefimiz

Close

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_89x49.jpg

İnsanları bir araya getirmek, yaşamları iyileştirmek
İnsanları bir araya getirme, yaşamları iyileştirmede DHL önemli bir rol oynuyor. Ticaret ve refah arasında derin bir bağlantı olduğunu görüyorsunuz. Küresel ticaret, bir lojistik şirketi anlamını ifade eden, topluma gerçek değeri götürebilen lojistiklere bağlıdır.

Biz koli ve paketleri teslim etmekten ve konteynerlerin zamanında vardığından emin olmaktan çok daha fazlasını teslim ediyoruz: biz refah teslim ediyoruz, biz sağlık taşıyoruz, biz büyümeyi güçlendiriyoruz, biz sevinç teslim ediyoruz. Hergün insanları bir araya getiriyoruz, onların yaşamlarını iyileştiriyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için (sadece ingilizce dilinde mevcut): Mission and Vision