Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Express Konşimentolar – Hızlı Teslimat için Doğru Bilgiler Sağladığınızdan Emin Olun

Konşimento, DHL ile yaptığınız her bir gönderi için doldurulmalıdır – konşimento gönderilerinizin zamanında, doğru ve güvenli bir şekilde teslim edilmesine yardımcı olur.
Bir konşimentoyu en doğru, uygun maliyetle ve en hızlı şekilde doldurmak için, size online gönderiExternal Link / New Window yapmanızı tavsiye ederiz.

Neden bir Konşimentoya ihtiyacım var?

• Konşimento DHL’e gönderinizin nereye gittiği, hangi hizmeti talep ettiğiniz ve ödeme tercihiniz konularında bilgi verir.
• Sizi sunduğumuz hizmetlerin koşul ve şartları hakkında bilgilendirir. Bu bilgiler sorumluluklarımızın sınırlandığı ve bazı durumlarda da sorumluluklarımızın dışında kalan durumlar hakkında bilgi verdiğinden dikkatli bir şekilde okumanızı rica ederiz.
• Size web üzerinden gönderinizi takip etmek için kullanacağınız özel bir konşimento numarası sağlar.
• Gümrüğe gönderinizin içeriği hakkında bilgi vererek gönderinizin gümrük işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasını ve zaman kaybetmeden son teslimat noktasına ulaşmasını sağlar.
Online gönderiExternal Link / New Window yaparken, konşimentoyu doğru bir şekilde doldurmak için gerekli adımları size göstereceğiz.