Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Güvenlik, Emniyet, Sağlık ve Çevresel Uyum

Kimyasal malzemeler, petrokimyasallar ve pazardaki diğer malzemeler pahalıdır, potansiyel tehlikeler taşır ve sadece belirli bir amaç için kullanılabilir. Ve tabi ki sadece sizin işiniz açısından değil aynı zamanda mal tedarik ettiğiniz diğer kişiler açısından da kritiktir. DHL, bu maddelerin taşınması, yönetilmesi ve depolanmasına ilişkin olarak aşağıdaki sıkı güvenlik ve çevre standartlarına sadıktır.
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve halkın sağlığı bizim ilk önceliğimizdir ve çevre açısından performansımız tüm modern gereklere uygundur. DHL’in faaliyetleri yerel halk tarafından kabul edilebilecek şekilde yürütülmektedir. Çözümlerimiz ilgili kanun ve yönetmeliklere uygundur. Ayrıca şirket olarak gerekli gördüğümüz ek önlemleri de almaya devam ederiz.
Sadece bugünkü koşullara uygun davranmak yeterli değildir. Bu kritik alanda her zaman daha iyi olmayı hedeflememiz gerekir. Bu nedenle de eğitimlere büyük yatırımlar yapar, zorlu performans hedefleri belirler ve güvenlik, emniyet, sağlık ve çevresel performans konularında sürekli gelişmeyi amaçlarız.