Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Bize Ulaşın

DHL will always strive to answer any of your industrial, engineering and manufacturing related supply chain management or logistics related questions. We’ll also welcome any tender request that your organization would like to submit, for the outsourcing of supply chain management activities.
İhale sunmak veya hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi talep etmek için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun. DHL uzmanlarımız sorularınızı en kısa zamanda yanıtlayacaktır.

 +90 (216) 250 03 45

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen telefon numaranızı ülke kodu ile birlikte belirtiniz.Örneğin Türkiye icin +90 216 250 03 45

Talebinize daha hızlı cevap verebilmemiz için, talebinizin içeriği ile ilgili aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek daha fazla bilgi verebilir misiniz?: *

Talebinize daha hızlı cevap verebilmemiz için, talebinizin içeriği ile ilgili aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek daha fazla bilgi verebilir misiniz?:
Sorgunuzu doğru bölüme ulaştırabilmemiz ve size en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için "Yorumlar" bölümünde olabildiğince fazla bilgi paylaşınız.

Lütfen bu kutuyu işaretleyiniz

Lütfen bu kutuyu işaretleyiniz
Eğer DHL’in kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen Veri Koruma Bildirimi bölümümüzü okuyun.