Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Müşterilerinizi DHL ev teslimatı ile etkileyin

Müşterilerinize en iyi ürünleri ve mağaza deneyimini sunuyor olabilirsiniz. İnternet mağazanız eşsiz olabilir. Diğer satış kanallarınız da kusursuz olabilir. Ama eğer güvenilir bir ev teslimatı sunamazsanız ne olur? O zaman satış için harcadığınız çaba boşa gider. Şirketiniz müşterilerin gözünde itibar kaybeder.


Evde müşteri memnuniyeti yaratın

Daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak için DHL'i kullanmaya değer. Ev teslimatlarınızın sadece güvenilir değil mükemmel olmasını da sağlayabiliriz.


Satış kanalınız ne olursa olsun

İster mağaza, telefon veya internet mağazası satış kanalını tercih edin, DHL tüm satış kanallarınızı müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde yönetebilir ve koordine edebilir.


Müşteri hizmetlerinize DHL ile değer katın

İki kişiden oluşan deneyimli ekiplerimiz sayesinde beyaz eşyadan, demonte mobilya veya elektroniğe kadar her çeşit parça teslimatı yapabiliriz. Gerektiğinde teslimat ekibimiz yeni parçayı kurup eski parçayı da sökerek müşterilerinize mükemmel hizmet sağlayabilir.


Müşteriler kaliteli hizmet ister

Çoğu ev teslimatı hizmetiyle kıyaslandığında DHL'in ev teslimat hizmeti hem sizin için hem de müşterileriniz için sıra dışı bir katma değer sunar. Özellikle de tüm avantajları göz önüne alındığında.
Hiçbirşey müşterinizi sipariş ettiği ürünün kapısına kadar ve söz verilen saatte teslim edilmesinden daha mutlu edemez. Dağıtım merkezimizin faaliyetlerini, ev ve ofis teslimat faaliyetlerimizle birleştirerek DHL, müşterilerinize eskisine göre daha etkin ve verimli hizmetler vermenize yardımcı olur.
İster telefonla gerçekleştirilen ister e-ticaret şeklinde gerçekleştirilen işlemlerde, müşterilerimize kaliteli ve maliyet açısından uygun teslimat hizmetleri sunabilirsiniz. Mobilya ve beyaz aşyalar kadar büyük gönderilerinizin mi taşınması gerekiyor? Hiç sorun değil. Bu bizim uzmanlık alanımız.

DHL’in Eve Teslimat Hizmetleri:

  • Hızlı, hacimli ve/veya mevsimler faaliyetleri destekleyebilecek altyapının oluşturulması ve bu kapsamda operasyonun yürütüleceği alanların belirlenmesi
  • Faaliyetler için doğru mekanizasyon seviyesinin belirlenmesi dahil süreç modelleme ve optimizasyonu
  • Raf hazırlama, malzeme yönetimi ekipmanı dahil olmak üzere tesis tasarımı ve düzeni
  • Kurulum, konfigürasyon ve modifikasyon desteği dahil olmak üzere sistem kurulumu ve entegrasyonu
  • Üretim artışı, dışarıda depolama ve DHL’in kampüslerinden faydalanma dahil olmak üzere en yoğun sezonun planlanması.