Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Tedarik hizmetleri

DHL’in satın alma uzmanları esas ürünler dışındaki birçok ürün üzerinde maliyetlerden önemli oranda tasarruf etmenizi sağlar. Promosyon malzemelerinden tüketim malzemelerine, iş kıyafetlerinden faaliyetleriniz için gerekli yedek parçalara ve yeniden satılamayacak diğer mallara kadar tüm ürünler için bu hizmetler sunulur. DHL’in dünya çapındaki erişimi ve tedarik zinciri alanındaki uzmanlığından faydalanarak global satın alma ile bağlantılı riskleri etkin şekilde yönetebiliriz.

> DHL Tedarik hizmetleri işinize aşağıdaki şekilde değer katar:

  • Daha etkin satın alma hizmetleri ile maliyetlerden tasarruf, sabit giderlerin azaltılması, en iyi şekilde kullanılan tedarik zinciri süreçleri ve risklerin minimuma indirilmesini sağlar.
  • Dolaylı ve işiniz açısından esas olmayan satın alma işlemleriyle meşgul olmanızı önleyerek, temel işlerinize odaklanmanız için yönetim fonksiyonlarına daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.
  • Global tedarik zinciri ağımız, yerel ekonomilerde ve gelişen ekonomilerde hem tedarikçi prosedürlerine hem de gümrük prosedürlerine hâkimdir.
  • Sizin adınıza özel projeler ve bireysel projeler için ihaleleri yönetiriz.
  • Tedarik zincirinin her aşamasında gerçekleştirilen işlemleri koordine eder, kalite ve güvenilirliği garanti ederiz.